Медики ПДМШ отримали нагороди за врятовані життя захисників України

П’ять медиків-волонтерів Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова до Дня Збройних Сил України пам’ятні нагрудні знаки від 30 Окремої механізованої бригади.

161206_Award_by_30th_Brigade_Commander_2

Комбриг 30 ОМБр вручив  відзнаки керівнику 21-ої ротації шпиталю, віце-президенту ПДМШ зі взаємодії із ЗСУ та іншими збройними формуваннями Олександру Гагаєву та медикам Марині Білінській і Владиславу Філенку. Ще двоє їх колег отримають відзнаки 12 грудня.161206_Award_by_30th_Brigade_Commander

«Ці нагороди — як подяка за життя українських вояків, які врятували медики ПДМШ попередніх ротацій. Дякувати Богові, під час грудневої ротації поранених не було, хоча були виїзди на позиції для надання невідкладної допомоги, – говорить Олександр Гагаєв. – Зі свого боку, ми також вдячні військовим за те, що наші сім’ї вдома живуть під мирним небом».

Віце-президент ПДМШ також розповів, що у 21-ій ротації беруть участь 13 добровольців. Десять із них працюють у трьох евакуаційних бригадах – реаніматологи-анестезіологи, лікарі або фельдшери невідкладних станів та водії. Ще двоє лікарів – хірург і травматолог – працюють у Волноваській центральній районній лікарні, куди, в разі потреби, доправлятимуть поранених.