США скорочують фінансову допомогу Україні через корупцію, — Наливайченко

Через корумпованість української влади США скорочують фінансову допомогу Україні. Про це заявив лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко після зустрічей в американському Конгресі.

«США скорочують фінансову допомогу Україні через корумпованість української влади. Таку невтішну новину дізнався сьогодні на зустрічах в американському Конгресі. Двопартійна підтримка і від республіканців, і від демократів втрачається. Допомога США на оборону України скорочується на 30 відсотків», -наголосив політик.

В. Наливайченко, який відбув до США для зустрічей з перехідною адміністрацією обраного президента Дональда Трампа підкреслив, що конгресмени й сенатори вимагають і від президента і від прем’єра переслідувати тих, хто розкрадає бюджет і таким чином шкодить національній безпеці України.

Водночас, за словами політика «рівень і обсяги допомоги може бути збережено, якщо Україна приєднається до світової антикорупційної коаліції, розслідуватиме факти політичної корупції, офшорні скандали і покарає винних».

Нагадаємо, В. Наливайченко відвідує США як громадський і політичний діяч. Зустрічі та переговори триватимуть три дні.

Очікуються переговори з перехідною адміністрацією обраного президента США Дональда Трампа, консультації в Конгресі, Республіканській партії, зустрічі в Міжнародному республіканському інституті (IRI), Атлантичній Раді (Atlantic Council), з представниками американських спецслужб.