Росія використовує слабкість української влади у власних інтересах

Українська влада слабка через бездіяльність і цією слабкістю користуватиметься Росія. Заявив в ефірі ток-шоу « Чорне дзеркало» на телеканалі Інтер лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

«Нам важливо розуміти, що відсутність політичної волі у судових справах над Януковичем та його поплічниками – це слабкість. І цією слабкістю користуватиметься агресор. Хто заважає нам бути сильнішими?»-заявив політик.

На його думку владі не вистачає мужності висловити звинувачення колишньому режиму Януковича. Генеральний прокурор має вийти із державним обвинуваченням Януковичу, Захарченку, Якименку, тому що саме вони, як злочинна організація, використали спецслужби і спецзаходи проти власних громадян. «Це і є сутністю і найпершим злочином, що режим Януковича вчинив проти українців. А те, що відбувається зараз — не має нічого спільного із судом і вироком», — наполягає екс-голова СБУ.

Наливайченко закликав прискорити розслідування злочинів на Майдані та врешті притягнути до відповідальності винних.

«Метод використання, тепер вже президента-втікача, може бути небезпечним, якщо ГПУ не висуне державних звинувачень проти Януковича по усіх нормах нашого законодавства», — підкреслив політик.

Він закликав створити в країні спеціальний суд, який би не побоявся висунути звинуваченням усій верхівці тодішньої влади. Усім, хто «віддавав злочинні накази, хто стояв проти нас на Майдані та застосовував силу проти українців.

«Нам нема чого боятися, має бути судовий процес, — це найголовніше», — підкреслив лідер руху «Справедливість».