Наливайченко закликав Раду створити спецсуд для розгляду справ про злочини проти Майдану

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко переконаний, що злочини проти Майдану повинен розслідувати спеціально створений суд.  Про це він заявив в ефірі телеканалу NewsOne.

«Я переконаний, що  в Україні потрібно законодавцю, парламентарям створити окрему судову палату, так званий окремий трибунал, де б розглядалися подібні справи», — наголосив Наливайченко.

Зволікання із створенням такого суду екс-глава СБУ пояснив відсутністю політичної волі. «Немає політичної волі, нема готовності, і у декого тремтять коліна  йти в суд і давати свідчення. Я маю на увазі тих, хто зараз залишились, в тому числі на керівних посадах і в правоохоронних органах,  і в органах державної влади», — сказав він. 

Наливайченко  закликав усіх народних депутатів об’єднатися задля прийняття закону про створення такого суду.  «Тому що генеральний прокурор повинен мати суд, куди він принесе усі ці кримінальні провадження», — наголосив політик.

За його словами, і президент, і парламент зараз повинні продемонструвати, що  налаштовані на те, щоб в Україні з’явився  хоч один суд, який поважають, в який прийшли нові люди, які знають як справи доводити до судових вироків.