«Справедливість» крокує Київщиною

Київська обласна парторганізація Громадсько-політичного Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» на чолі з Костянтином Бєдовим впевнено й стрімко набирає обертів.

Ця молода політсила з’явилася не як штучний проект, а як виклик громадянського суспільства нинішнім владним кланам. У «Справедливості» немає випадкових людей: більшість із них вийшли з Майдану та пройшли через пекло АТО. Усі вони цілеспрямовані, послідовні, відповідальні, з активною громадянською позицією.

Мета «Справедливості» – об’єднати людей доброї волі у справі досягнення реальної діяльності держави на користь людей, у відстоюванні справедливості, честі, гідності, прав і свобод громадян.

Активісти та члени політичного крила Руху розуміють, що вже зараз потрібно починати тиснути на владу, змусити її побачити, що українці ледь зводять кінці з кінцями. Необхідно змусити цю владу нести відповідальність за порожні обіцянки, і рішуче наполягати на проведенні дострокових виборів, оскільки переконані: потрібно не просто змістити людей при владі, а докорінно змінити всю систему керівництва.

«Справедливість» вимагає, щоб посадові особи, наділені повноваженнями, дбали про громадські цінності, а не тільки про сімейні й кумівські. Окрім очільника вертикалі влади, багато зловживань здійснюють чиновники на місцевому рівні. Від них потерпають люди не лише у Львові чи у Києві, а й у Василькові, Гостомелі, Бучі, Білогородці, Боярці, у містечках та селах по всій Україні.

Однією з перших на Київщині зареєструвала Броварська районна місцева парторганізація. На сьогодні ж у регіоні вже зареєстровано й плідно працює 11 місцевих парторганізації та первинних осередків Руху Валентина Наливайченка «Справедливість». У них вже пройшли установчі збори, на яких активісти обрали керівні органи та окреслили ключові і надважливі напрямки роботи.

Нині працюють офіси:

  • Ірпінської міської організації (керівник – Микола Чернявський);
  • Фастівської міської організації (голова – Людмила Михайлюк);
  • Баришівської районної організації (керівник – Валерій Стешенко);
  • Києво-Святошинської районної організації (керівник – Святослав Козирєв);
  • Іванківської районної організації (керівник – Віктор Шелест);
  • офіс первинного осередку в м. Вишневе (керівник – Сергій Крупний);
  • первинний осередок сел. Іванків (керівник – Марина Мельниченко);
  • первинний осередок в м. Боярка (керівник – Віктор Натяга);
  • первиний осередок с. Горенка (керівник – Максим Галенко);
  • первинний осередок сел. Гостомель (керівник – Микола Кукса).

На черзі – проведення установчих конференцій та зборів в Обухові, у Ворзелі, Броварах, Бучі, Кагарлику та Вишгороді, Борисполі, Ржищеві, де люди висловили своє бажання долучитися до Руху Валентина Наливайченка.

Ледь не щодня до керівника обласної парторганізації Костянтина Бєдового звертається чимало людей із проханнями про допомогу та підтримку. У партійному офісі «Справедливості» їм допомагають і словом, і справою. Дуже прикро, що держава не може забезпечити своїм громадянам дотримання їхніх прав та свобод. Ганьба, коли держава не працює на людей і для людей.

Партійці у всеможливі способи стають на захист простих українців, надають реальну допомогу у вирішенні їхніх проблем, зокрема з незаконним призначенням посадових осіб в Білогородському будинку культури, із захистом районного осередку культури в Обухові; у консолідації спільних зусиль з громадою Бучі щодо захисту їхніх інтересів; вирішення екологічних проблем у Боярці; акція зі збору та подання заяв до Генеральної прокуратури щодо порушення кримінальних справ проти офшорників, які роками обкрадали Україну, підтримка акції протесту у Василькові проти посадових зловживань голови Васильківської РДА В. І. Одинця, а також правова допомога висококваліфікованих юристів партії.

Попереду у команди однодумців Київської обласної організації Руху «Справедливість» ще дуже багато роботи. Тож, усіх, хто прагне до змін на краще та до перемоги, активісти запрошують долучатися до них, єднатися у потужну структуру, адже впевнені: докорінні зміни – в наших руках, тільки завдяки єдності, згуртованості й нашій активній громадській позиції – Справедливість переможе!!!