Азаров програв Лубківському і касацію

Маркіян Лубківський тричі довів Азарову свою правоту в суді .

Екс-радник голови Служби безпеки України виграв касацію у колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Це вже третій суд у справі про наклеп проти СБУ та Лубківського, який Азаров програє.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ 19 жовтня цього року залишив у силі рішення Шевченківського райсуду Києва та Апеляційного суду Києва, які постановили: у квітні 2015 року на той час радник голови СБУ Маркіян Лубківський, говорячи журналістам про фінансування Азаровим ймовірних акцій, які покликані дестабілізувати ситуацію в Києві та інших містах, нічиїх прав не порушував.

Маркіян Лубківський говорить, що ні дня не сумнівався у своїй перемозі, адже СБУ за керівництва Наливайченка завжди оприлюднювала лише підтверджену інформацію.

«СБУ часів Наливайченка завжди діяла професійно: спочатку розслідувала — потім озвучувала. Я у квітні минулого року конкретно сказав: дестабілізувати ситуацію будуть коштами Азарова. А що ми чуємо зараз? Українців лякають примарними «шатунами», а Адміністрація Президента зустрічає людей триметровим парканом та кордоном силовиків», — зазначив Маркіян Лубківський.

Нагадаємо, що в червні 2015 року представники Азарова звернулися до суду із позовом до Служби безпеки України за участю третьої особи – Лубківського – про визнання озвученої ним інформації недостовірною і такою, що порушує особисті немайнові права позивача – право на повагу до честі й гідності, на недоторканість ділової репутації. В Україні колишнього прем’єр-міністра звинувачують у перевищенні влади, що спричинило тяжкі наслідки, привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем. За останніми повідомленнями, Азаров перебуває в Росії.