Наливайченко передав Порошенку 300 томів із заявами людей, які вважають себе постраждалими від дій офшорників у владі

Кожен громадянин зізнав збитків від використання офшорів — заявив лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко на мирній акції протесту під будівлею Адміністрації президента. Тисяча учасників протесту руху «Справедливість» принесли десятки тисяч звернень від простих людей, які потерпають від офшорів та корупції влади. Усього в АП було передано 300 томів із заявами постраждалих!

«Ми показали владі свою силу і згуртованість. Ми не зійдемо з нашого шляху. Люди зі всієї України — з нами! Час діяти, час приєднатися кожному! Досить брехні, досить красти!» — заявив Валентин Наливайченко, виступаючи перед людьми.

Лідер Руху «Справедливість» підкреслив, що клан у владі на чолі з Гонтарєвою обікрав людей, обвалив гривню, перетворив всю державу на сліпий траст, тому вимоги простих людей законні і вони мають право на мирні акції протесту.

Виступаючи перед людьми, яких влада “чекала” та закрила парканами будівлю Адміністрації президента, екс-голова СБУ підкреслив: прийшовши до влади на хвилі народного піднесення і довіри, влада розтоптала надії ошуканих і обкрадених нею людей на краще життя. Не виконала своїх обіцянок і зобов’язань перед учасниками Майдану Гідності, героями Небесної Сотні, перед всім українським народом!

«Вони — мародери під час війни!»- наголосив Наливайченко і запевнив, що Рух «Справедливість» посилить протести і тиск на владу, якщо корупціонери-депутати, не будуть заарештовані, а їхні награбовані кошти не буде повернуто у бюджет.