Наливайченко вимагає від НАБУ результатів розслідування по «чорній касі» партії регіонів

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вимагає від НАБУ довести звинувачення щодо громадян Америки, які вплинули на хід передвиборчої кампанії в Сполучених Штатах. «Зараз справа честі для України та НАБУ завершити розслідування та повідомити чи обґрунтовані були підозри» , — наголосив він у прямому ефірі програми «Право на владу» на каналі 1+1.
Політик попросив не забувати про те, як українське НАБУ вплинуло на хід передвиборчої кампанії у США. Адже саме з офіційного Києва була оприлюднена інформація про причетність американських громадян до так званих «амбарних книг» Януковича.

«Була від НАБУ заява про те, що американський громадянин Ларі Кінг та інші брали хабарі в «чорній касі» партії регіонів. Були ці заяви, минуло більше ніж три місяці, це питання мало вплив на передвиборчу компанію. Так де розслідування?» , — наполягає екс-голова СБУ.

На думку голови руху «Справедливість» в Україні має бути кримінальне впровадження і звинувачення у скоєні таких злочинів. НАБУ має довести брали чи ні іноземці хабарі з «чорної каси» партії регіонів, або спростувати цю інформацію.
«Я стверджую що за місяць-два буде важливе розслідування з боку ФБР, але українські слідчі все рівно мають довести правдивість доказів, або їхню хибність», — підкреслив Наливайченко.