На сході України розпочалась 20-та ювілейна ротація ПДМШ

31 жовтня медики-добровольці стануть до роботи в лікарнях Донбасу.

Під час 19-тої ротації 24 лікаря-добровольця надали медичну допомогу майже 2 500 пацієнтів у лікарнях Новоайдару, Станиці Луганської, Щастя та Попасної на Луганщині й Волновахи Донецької області. Окрім цього, медики ПДМШ допомагали колегам чотирьох сільських фельдшерсько-акушерських пунктів, що на Донбасі.

Як повідомив керівник 19-тої ротації, головний лікар ПДМШ Дмитро Вернигор, серед цих пацієнтів – 60 українських військових, з яких було кілька поранених. Медики провели близько 400 оперативних втручань разом із травматологічною допомогою. На цю ротацію припало надання допомоги 9000-ному пацієнту на сході України, яким стала 90-річна мешканка Новоайдарського району.

За місяць, що минає, пережили медики-волонтери і обстріл російськими терористами лікарні в Попасній. Також у жовтні ПДМШ передав закладам охорони здоров’я Новоайдарського району партію фармацевтичних препаратів, отриманих від благодійників, а лікарі шпиталю в Станиці Луганській допомогли посадити фруктовий сад.

За свою роботу медики ПДМШ 19-тої ротації отримали подяки від 59 Військового мобільного госпіталю, Новойдарської та Станично-Луганської РДА і райради, від Новоайдарського районного територіального медичного об’єднання та Новоайдарського центру первинної медико-санітарної допомоги, Волноваської центральної районної лікарні та однієї з військових частин, яка бере участь в АТО.

Нагадаємо, що стратегічним партнером ПДМШ ім. Пирогова є Рух В. Наливайченка «Справедливість».

Теги: ПДМШ