Наливайченко: замість того, щоб похорон Мотороли транслювати, треба було про його злочини розповісти

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко звинуватив керівництво Міністерства інформполітики та весь уряд в цілому у непрофесіоналізмі. Так він прокоментував медіа-шум навколо похорону бойовика Мотороли.

 Екс-керівник СБУ не розуміє, для чого українські канали транслювали похорон бойовика Мотороли. Нам треба було розповідати світу, особливо росіянам, про його злочини, показувати тих українських героїв, які дивом залишилися живими після його тортур. «Міністерство інформполітики, уряд, покажіть скільки матерів втратили синів, розкажіть про те, скількох українців він розстріляв і піддав тортурам. А найголовніше — оприлюдніть результати розслідування його воєнних злочинів!» — наголосив Наливайченко в інтерв’ю каналу NewsOne.

Він нагадав, що на початку 2015 року Моторолі оголосили підозру за скоєння воєнних злочинів на території України. Тому політика обурило, що українські канали зробили акцент на зовсім іншому, на зовсім інших кадрах трансляції. «Я не маю жодних сумнівів: якби були продемонстровані такі докази і такий підхід по одному з українських каналів, то DW та BBC показало б це, а не ту картинку, яку ми бачили впродовж дня. І це при тому, що медіа-фахівці визначили: відео змонтоване, А людей привезли, так і зробили величезний натовп», — наголосив Наливайченко.