Меморандум із МВФ та супутні документи боялися оприлюднювати, бо там вирок корумпованій владі України, — В. Наливайченко

Текст Меморандуму, підписаний керівництвом України та МВФ, влада намагалася приховати, бо там — вирок самій корумпованій владі, впевнений лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

Валентин Наливайченко

Валентин Наливайченко

Правда в тому, що у затаємничиних текстах з підписами президента, прем’єра та голови нацбанку немає ні слова про головне: оборону країни та допомогу ветеранам АТО і членам сімей загиблих. Першим, хто про це заявив публічно в ефірі телеканалу “112-Україна” та розкрив деталі угоди з МВФ, був саме Наливайченко.

«Навіть сам текст зобов’язань України перед МВФ лишався утаємниченим, поки не став надбанням суспільства зусиллями нашого Руху та наших міжнародних партнерів. Ми продемонстрували оригінальний текст меморандуму.

За меморандумом, який підписала влада, на українців знову чекає підвищення тарифів, скорочення зарплат і пенсій, зменшення робочих місць для медиків…», — написав на своїй сторінці у фейсбуці політик.

Приховували від українців і це приватизацію «для себе» «Обленерго», тобто енергетичних об’єктів України, говорить Валентин Наливайченко. «Вони домовилися і приховують від нас усіх, що до квітня 2017 року мають приватизувати «Центренерго» (одне з найбільших сучасних підприємств електроенергетичної галузі країни і єдиною в Україні державною енергогенеруючою компанією, що має вагомі конкурентні переваги та значний потенціал розвитку, — ред.), кращі заводи. Так, наприклад, ОПЗ продадуть вже в цьому місяці», — обурюється екс-голова СБУ.

Під загрозою і Одеський припортовий завод. Одне із найбільших у Європі по переробці і перекачуванні аміаку підприємство продавадимуть не за ринковою ціною, а за дуже низькою. Адже вже зараз завод має величезні борги перед НАК «Нафтогаз». Причина тому — корупція. «Свої заводи вони не продають, а державний — будь ласка. І все це заради позики МВФ», — резюмує Наливайченко.