«Нам знадобилося менше доби для розкриття злочину МН-17», — Наливайченко

На наступний день після теракту, було встановлено, хто стояв за злочином МН 17, — заявив лідер руху «Справедливість», екс-голова СБУ Валентин Наливайченко. Про це він написав у своєму фейсбуці: «Нам знадобилося менше доби, щоб розкрити злочин бандитів, які збили пасажирський літак «Malaysia Airlines» 17 липня 2014 року над селом Грабове Донецької області».

MH17

MH17

19 липня 2014 СБУ оприлюднила знімки пересування системи ‘Бук-М1’ територією, підконтрольною сепаратистам. Наливайченко підкреслює, що зафіксовані переговори злочинців, які негайно стали надбанням громадськості.

«Мої фахові, патріотичні і самовіддані колеги в СБУ зробили все, щоб зібрати докази та інформацію, яка підтвердила, що установку привезли з Росії за день до катастрофи і повернули вночі після збиття лайнера.

Ми змогли вказати навіть точку ймовірного пуску — в районі міста Торез. Згодом, саме наша версія буде підтверджена усіма міжнародними дослідниками», — написав лідер руху «Справедливість».

Наливайченко наполягає: «Як і одразу після скоєння злочину сьогодні вимагаю: Україна має ініціювати відкрите судове засідання у цій справі, широко залучити міжнародних слідчих та прокурорів, свідків, родичів жертв терористичного акту».

Такий підхід дасть змогу в українському суді за міжнародної підтримки довести і вину безпосередніх виконавців — військових РФ і їхніх поплічників — Гіркіна та його банди, як і російських кураторів!