ПДМШ ім. Пирогова відтепер працює у місті Широкине
На прохання морських піхотинців, які боронять околиці відомого Широкине, лікарі –волонтери Першого Добровольчого Мобільного Шпиталю ім. Пирогова відкрили позицію у евакуаційній бригаді.
На позиції працюватимуть четверо медиків, зокрема анестезіолог-реаніматолог. При будь якому поранені на передовій військовим буде надана кваліфікована допомога безпосередньо на місці дислокації бригади.
«Привітайте нас: ми відкрили нову позицію на околицях легендарного і трагічного Широкине. Це стало можливим завдяки наполегливості керівника ротації Олександра Гагаєва та співпраці з громадсько-політичним рухом Валентина Наливайченка «Справедливість», яка дозволяє нам відкривати нові позиції замість закривати вже існуючі», — заявив співзасновник і керівник ПДМШ Геннадій Друзенко.
Позиція у Широкине стала сьомою, де працюють лікарі ПДМШ. Чотири пункти розгорнуто у лікарнях на Сході а три безпосередньо у військових частинах на передовій.