Бандитський підпал – намагання залякати активіста Руху Валентина Наливайченка «Справедливість»

На установчій партконференції Київської регіональної організації Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» одним із членів обласної політради обрали Святослава Козирєва. Привітати його вирішили досить неоднозначно — підпалом його невеличкого кафе на березі озера Крючок, в селі Крюківщина. 13096253_268530633489790_2275318101528743605_n

Після другої години ночі охоронець зробив обхід території, в тому числі і тієї, де розміщувався бар. Це затишне місце під старою вербою, яке облюбували місцеві мешканці. Останні відвідувачі вже пішли, заклад вже був закритий, пляж навколо теж був безлюдний. Охоронець нічого підозрілого не помітив. А вже приблизно о третій ночі члени спілки рибалок, які патрулювали озеро від несанкціонованого вилову риби, побачили пожежу і одразу викликали «101». Пожежники приїхали, полум’я загасили і після поверхневого обстеження зробили припущення: сталось загоряння електропроводки.

3 2

Святослав Козирєв поліцію не викликав. Каже, не бачив в цьому сенсу. Ця подія дуже схожа на ті, що були вже раніше: коли в ніч з 25-го на 26 –те січня цього року невідомі розстріляли з РПГ його екскаватор, що знаходився на території озера Крючок. Є припущення, що вже тоді представники Крюківщинської влади таким чином відреагували на розголос про порушені проти них кримінальні справ та вихід телевізійного сюжету про розкрадання коштів, виділених на будівництво дитячого садочку в селі. Тоді Козирєв писав заяви до правоохоронних органів – по знищенню власності — екскаватора, який йому належав, підпалу його офісу. Результату — нуль.

 1

Через підпал кафе злочинці вирішили нагадати про себе знову, так вони хочуть залякати небайдужу людину, активіста Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Святослава Козирєва, впевнені в Київській обласній організації Руху. У цій ситуації лякає тенденція безвідповідальності усіх тих, хто згідно Конституції має захищати громадян України, – МВД, поліція, прокуратура, місцеві та обласні органи влади, каже пан Святослав.

«Боляче від думки, що довкола несправедливість, прості українці — беззахисні, влада продажна і просто знущається з людей. У цій системі людина постає повністю беззахисною перед могутньою державною машиною — своєрідним «гвинтиком» цієї системи», — говорить він.

У свою чергу Рух В. Наливайченка «Справедливість» готує відкриті звернення до всіх держструктур, які мають стояти на захисті прав громадян. Також активісти Київської обласної організації звертаються до журналістів, щоб вони долучились та провели власні незаангажовані розслідування. Адже розстріляне та спалене майно Святослава Козирєва, спалені автівки активістів Олени Цибульської та воїна АТО з Бердянська, ім’я якого поки що не називають в цілях безпеки, — вся ця низка пожеж не схожа на просто випадковість.