Банер Руху Наливайченка «Справедливість» привернув увагу мешканців Чернігова
Сьогодні на одному з чернігівських офісних приміщень з’явився великий банер із зображенням відомого політичного діяча – Валентина Наливайченка. Місцева преса зарясніла заголовками «Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» починає готуватися до виборів?!»
![Валентин Наливайченко](http://www.spravedlyvist.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/photo_2016-09-01_15-04-30.jpg)
Валентин Наливайченко
Оксана Голубова також додала, що найближчим часом планують банер освітити.
Цікаво, що після того, як вони понад тиждень тому відновили барбекю-парк у Центральному парку культури і відпочинку та встановили там щит із запрошенням містян до відпочинку, невіломі вікопали стовп з банером, на якому була символіка Руху та вивезли у невідомому напрямку. За словами Голубової, місце, де стояв щит, невідомі «активісти» вирівняли так, неначе там раніше нічого і не стояло. Тож у чернігівської команди затаїлися сумніви: можливо у місті хтось боїться «Справедливості»!?