Розпродаж 72% нашої території це пряма загроза національній безпеці — Наливайченко

Народний депутат, лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вважає, що розпродаж з молотка 72% території України несе пряму загрозу національній безпеці та суверенітету нашої держави.

«Земля – це і власність кожного українця, і засіб виробництва, і передумова для розвитку фермерства. Та головне – це основа нашої держави, запорука державності, той безцінний ресурс, який може дати можливість для  розвитку і процвітання», — наголосив народний депутат.

Наливайченко зазначив, що виступає категорично проти ухвалення законопроєкту, за яким українська земля може потрапити у руки іноземцям.

Парламентар також прокоментував і той факт, що законопроєкт №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» все ж не потрапив до порядку денного парламенту у вівторок 12 листопада: «Згідно з останньою соціологією, проти запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення виступає 73% українців. Аграрії по всій країні виступають категорично проти. Як можна ігнорувати  таку потужну громадську позицію?»

На переконання Наливайченка, таке доленосне рішення, як розпродаж української землі, влада повинна ухвалювати лише за результатами всеукраїнського референдуму.