Наливайченко в Одесі: Реституція – це відновлення справедливості!
Сьогодні в Одесі кандидат в президенти Валентин Наливайченко відвідав історичне місце – Католицький квартал і Собор Успіння Пресвятої Діви Марії.
![](https://nalyvaichenko.org/wp-content/uploads/2019/03/54436657_424588911636366_257354427491418112_n-1-1.jpg)
Під час зустрічі з владикою Броніславом Бернацьким Єпископом Одесько-Сімферопольської Дієцезії Римської католицької церкви та прихожанами кафедрального собору Валентин Наливайченко зауважив, що Україна має ухвалити Закон про реституцію – повернення церковного майна, відібраного за роки радянської влади.
“Реституція – це необхідна умова для країни кандидата на вступ до ЄС, і цієї вимоги європейського законодавства має дотриматися і Україна”, – наголосив кандидат у президенти.
![](https://nalyvaichenko.org/wp-content/uploads/2019/03/54398946_380848846091095_6522843948572999680_n-1.jpg)
Відновлення історичної правди, розкриття архівів КДБ, зокрема, і про відібране церковне майно – цим особисто займався Валентин Наливайченко, коли очолював Службу безпеки України.
“Переконаний, повернення раніше відібраного в церков майна зміцнить довіру до влади і відновить справедливість. Так вже зробили наші сусіди – європейські країни. Тепер черга за Україною”- наголосив Валентин Наливайченко.
В Одесі лідер Руху “Справедливість” також відвідав знакове місце – інститут В. Філатова, де працювала простою медсестрою його мама Валентина. Батьки Валентина Наливайченка зустрілися саме в Одесі.
![](https://nalyvaichenko.org/wp-content/uploads/2019/03/53761896_1915351391910404_654447299585376256_n.jpg)
“Маю змогу порівняти побачене з розповідями мами про своє перше місце роботи. Бачу багато змін! Але треба державі підтримувати медицину і наукові інститути, знані на весь світ. І саме про це йдеться у моїй президентській програмі розвитку”, – поділився своїми враженнями кандидат у президенти.
![](https://nalyvaichenko.org/wp-content/uploads/2019/03/54462844_650571452061581_1855593942532227072_n.jpg)
Окрім цього, Валентин Наливайченко поспілкувався з журналістами місцевих ЗМІ і відвідав кілька телеканалів.