Валентин Наливайченко: «Разом із чесними українцями захистимо вибори»

Громадсько-політичний рух «Справедливість» документує усі факти виборчих порушень та найближчим часом передасть усю доказову базу до Національної поліції та ЦВК. Про це заявив лідер Руху, кандидат у президенти Валентин Наливайченко.

Він відзначив, що на сьогодні факти прямого та прихованого підкупу виборців зафіксовані в усіх областях. Платні «волонтери Порошенка» ходять по квартирах, нав’язують українцям анкети, зобов’язання чи угоди, а за їх підписання дають гроші.

«Ці гроші невідомого походження використовуються для організації мережі масової скупки голосів. Те, що зараз розпочала ця влада, є нічим іншим як її агонією та переляком», — сказав Наливайченко.

Рух «Справедливість» та його партнери, які підтримали ініціативу Валентина Наливайченка «За вільні і справедливі вибори», збирають докази підкупу виборців і найближчим часом передадуть їх до ЦВК з вимогою зняти з виборчих перегонів Петра Порошенка.

«Ми доведемо цю інформацію і до наших міжнародних партнерів. Надамо докази того, що і як фальшує ця влада в гірших традиціях Януковича та його попередників», — сказав Наливайченко.

Він також додав, що підніме це питання і під час зустрічі з представниками антикорупційних громадських організацій, яка відбудеться завтра, 8 лютого.

Наливайченко закликав усіх свідомих та небайдужих українців ставати членами виборчих комісій та спостерігачами на виборах від руху «Справедливість»: «Зголошуйтесь, ми готові взяти вас своїми представниками за єдиної і ключової умови – не допустити фальсифікацій, чесно здійснити підрахунок голосів».