До уваги ЗМІ! Рух «Справедливість» висуне свого кандидата у президенти на з’їзді 3 січня

У четвер, 3 січня, у Києві відбудеться Всеукраїнський з’їзд політичної партії “Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість”.

Очікується, що делегати з’їзду, а це представники понад 210 громадських організацій зі всієї України, підтримають висунення Валентина Наливайченка кандидатом у президенти і закріплять свої голоси електронним голосуванням.

«Переконаний, що президент має бути для всіх громадян України еталоном чесності, добропорядності та некорумпованості. Президент не має права красти і брехати – це мій головний життєвий принцип, сповідуючи який, змагатимусь за підтримку людей на президентських виборах», – заявив напередодні з’їзду лідер «Справедливості» Валентин Наливайченко.

Початок роботи з’їзду о 13.00.

Місце проведення – Premier Hotel Lybid (площа Перемоги, 1)

Реєстрація представників ЗМІ – з 12:00 за списками акредитації.

Акредитація представників ЗМІ триватиме до 2 січня за телефонами: +38093-324-52-08 (Карина Самохвалова, прес-секретар),  press@spravedlyvist.com.ua.

З’їзд транслюватиметься на сторінці Валентина Наливайченка у Facebook  https://www.facebook.com/nalyvaichenko.valentyn/ та на каналі YouTube – http://www.youtube.com/c/ValentynNalyvaichenko