Рух «Справедливість» Рівненщини передав допомогу жителю області від українців Канади

Сьогодні, 24 грудня, на Рівненщині побільшало щасливих людей. У селі Рогізне Демидівського району керівник Руху «Справедливість» Рівненщини Анатолій Сидорук вручив інвалідний електричний візок-скутер Олександру Качану.

photo_2018-12-24_20-36-04

Візок-скутер був придбаний закордоном за спільнокошт української діаспори в Канаді, керівника Руху «Справедливість» Рівненщини Анатолія Сидорука та його заступника Олександра Сачевчича.

Ця історія розпочалася ще у червні 2018-го. Про важливу потребу Олександра Качана почули на одному із благодійних марафонів у Канаді. Там і було вирішено допомогти жителю Рівненщини.

Завдяки українській діаспорі в Канаді зібрані кошти були передані в Україну. Для придбання візка-скутера їх було недостатньо і на пропозицію радо відгукнулося керівництво Руху «Справедливість» Рівненщини.

«Ми активно працюємо не тільки в Україні, а і за її межами. Постійно налагоджуємо нові зв’язки закордоном, аби робити більше хороших справ. Пройшли нелегкий шлях зібрання коштів та придбання — і от, нарешті все змогли доставити. Дякую нашим побратимам та колегам у Канаді! Разом ми зробимо цей світ кращим і добрішим!» — прокоментував подію очільник Руху «Справедливість» Рівненської області Анатолій Сидорук.