Наливайченко у Харкові: «Воєнний стан досі обмежується заявами чиновників»

Незважаючи на введення воєнного стану, підприємства Харківщини досі не отримали нових державних замовлень, на які сподівалися. Поки що воєнний стан для цієї області обмежується заявами чиновників. Про це розповів лідер руху “Справедливість” Валентин Наливайченко за підсумками свого візиту у Харківську область.

Він уточнив, що зустрічався в Харкові з переселенцями, активістами, працівниками підприємств, які стверджують, що введення воєнного стану просто не відчули.

“Але є й інша сторона. Єдині, хто справді діє відповідно до воєнного стану – це українські військові. Зараз хлопці перебувають у дуже непростих умовах, але справді є у підвищеній бойовій готовності”, – зауважив В. Наливайченко.

Політик наголосив, що Україні у протидії російському агресору вкрай необхідна міжнародна підтримка.

“І я зараз задоволений тим, що за ці дні мені вдалося разом з нашими міжнародними партнерами, перш за все США і Британією, прийти до того, що вони готові підтримати саме такий, розширений азовський пакет санкцій проти агресора”, – зазначив Наливайченко.

Він нагадав, що цей пакет санкцій передбачає обмеження будь-якої взаємодії з Росією, виведення російських власників із стратегічних сфер української економіки, запровадження візового режиму тощо.

“Від США пролунала заява – вони підтримують саме такий підхід і вимагають від керівництва РФ, як і ми, звільнити українських моряків і українські кораблі. Інакше і далі посилюватиметься протидія Росії і міжнародна коаліція буде тиснути і розширювати санкції”, – заявив В. Наливайченко.

Під час відвідин Харкова лідер «Справедливості» поспілкувався з журналістами, зокрема дав інтерв’ю телеканалам Симон, А/ТВК, АТН, 7 канал. Обоз ТВ та канал 24.