«Йду в президенти не заради крісла, а заради людей!» — Наливайченко

«Йду в президенти не заради крісла, а заради людей!», – на цьому наголосив лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко  під час дебатів з Віталієм Скоциком у «Президентському клубі», які відбулися сьогодні у Національній спілці журналістів.

На думку Наливайченка, першочергові  завдання майбутнього президента –  відновити мир,  знищити корупцію  та повернути країну  на шлях розвитку.

«Я знаю, як подолати ці ключові загрози. Маю політичну волю і зроблю це», – запевнив він.

Кандидат у президенти наголосив, що Україна потребує повного перезавантаження та оновлення влади. Зокрема, через залучення в органи влади молоді. «Треба забезпечити доступ “живої молодої крові” у владу. Треба вірити нашій молоді», – сказав він.

На переконання Валентина Наливайченка, вільний обіг земель сільськогосподарського призначення  за такого рівня  корупції в країні  – неможливий.  За його словами, під виглядом так званого вільного обігу землі, олігархи хочуть позбавити українців основного їхнього багатства – землі.

«За такої корупції в країні земля має бути захищена», – наголосив лідер Руху «Справедливість».

Крім того, Наливайченко вважає, що настав час надати українцям право призначати і відкликати місцевих керівників поліції, суддів, і, якщо треба, прокурорів.

«Головні мої зобов’язання –  забезпечення миру і знищення корупції», – сказав Наливайченко.

Що стосується гарантування безпеки держави та громадян, Наливайченко наголосив, що настав час провести реальне очищення влади та створити  справді дієві силові органи.

«Зокрема, має бути знищена совкова практика застосування силовиків та їхніх ресурсів проти своїх ж громадян», – зазначив політик.

Гарантування безпеки, за його  словами, це, насамперед, професійне розуміння загроз, які щодня виникають.  Серед таких загроз він назвав корупцію, розгул криміналітету і зовнішню агресію.

«На перше місце я поставив корупцію, бо вона руйнує основи державності, не дозволяє людині почувати себе безпечно», – сказав лідер «Справедливості»,  зауваживши, що  саме корупція у владі призвела до Революції  Гідності.

Валентин Наливайченко  вважає, що настав час ухвалити закон про добровольчу українську армію.   Це, на його думку, дасть можливість раз і назавжди зняти питання про законність добровольчих формувань.

«Ті патріоти, які зі зброєю готові захищати країну, мають отримати захист від держави», – вважає він.

Наливайченко запевнив, що у разі обрання його президентом, такий закон обов’язково буде ухвалений.  «Разом з таким законом з’явиться і законне право на володіння зброєю, але під жорстким контролем», – додав він.

На його думку, українці мають отримати законне право захищати себе вогнепальною зброєю.

«Я щиро переконаний, що право громадянина України  на самозахист, в тому числі збройний самозахист,  потребує законодавчого врегулювання. І я готовий розробити і підтримати такий законопроект», – сказав він.

“Влада має служити  людям, а не лякати чи переслідувати!” – наголосив кандидат в президенти.

Валентин Наливайченко наголосив, що йде на вибори з чітким планом дій, значним досвідом та з професійною командою. «Я впораюся!»,  – запевнив він.

2018-11-21 17.12.02Президентський клуб – це щотижнева серія круглих столів за участі тих, хто претендує на крісло Президента України та провідних політичних експертів та журналістів.

«Президентський клуб» є волонтерським та некомерційним і не підтримує жодного з кандидатів чи політичних сил. Проект ставить перед собою за мету аналіз передвиборчих програм, висвітлення позицій кандидатів щодо ключових питань розвитку країни, та вміння донести їх до виборця.

Першоджерело: http://nalyvaichenko.org/?p=8282