Рух “Справедливість” уже сьогодні отримує 17 місць у Раді — рейтинги зростають

photo_2018-08-29_12-58-42Згідно з результатами нового соцопитування, проведеного у період з 26 липня по 17 серпня компанією SeeTarget, рейтинг партії Валентина Наливайченка «Справедливість» демонструє стрімку позитивну динаміку. В опитуванні взяли участь 2627 респондентів по всій території України.

Дослідження показує значне зростання підтримки Руху “Справедливість” на майбутніх парламентських виборах: наразі виборчий потенціал вже сягнув 5,7% голосів, що дозволить отримати до 17 місць у парламенті! Антирейтинг Руху “Справедливість” становить лише 4,8%, що є другим найнижчим показником серед усіх партій.

При цьому, враховуючи те, що 25% виборців ще не визначилися зі своїм вибором, політичні експерти компанії SeeTarget стверджують, що Рух “Справедливість” безсумнівно здолає виборчий бар’єр проходження до парламенту. Більше того, Рух має великий потенціал росту підтримки до виборів.

Валентин Наливайченко: «Ідемо на вибори з чіткою програмою. Знаємо, як звести нанівець корупцію, яка знищує країну зсередини й робить її вразливою до небезпек. Разом із командою Руху «Справедливість» розробили національний план відновлення миру, який представили громаді на сході України, обговорили з професійними військовими, ветеранами АТО та заручилися їхньою підтримкою. Попереду — обговорення з людьми по всій території України. Ми повернемо Україну на шлях розвитку! Влада буде служити людям!»