Полтавська «Справедливість» стала на захист трудових прав працівників Горбанівського геріатричного пансіонату

Часто, всупереч «переможним» звітам міністрів та депутатів, звичайні працівники державних установ лишаються сам на сам зі своїми проблемами. Незадоволена ставленням до себе ініціативна група працівників Горбанівського геріатричного пансіонату звернулася за допомогою до Полтавської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість».

Полтава 3

Люди поскаржились на незадовільні умови праці та байдужість до їхніх проблем профспілкової організації.

Це той випадок, коли працівники соціальної сфери самі стали соціально незахищеними та вразливими. Особливо це стосується молодшого медичного персоналу.

Для того, щоб спільно захищати трудові права було прийнято рішення створити альтернативну професійну спілку працівників пансіонату «Справедливість для робітників». Разом із полтавською командою Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» вже розпочали всі необхідні юридичні дії.

«Ми не бачимо захисту від діючої профспілки. Саме тому і вирішили самостійно захищати власні права та створити свою незалежну професійну спілку», — пояснює працівниця пансіонату Оксана Ніколаєнко.

Полтава

 

 

 

Також ініціативна група повідомила про ситуацію Департамент соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації. Директор департаменту Людмила Корнієнко пообіцяла оперативно розібратися в ситуації.

 

Полтава 2

Полтава 1

«До нас часто звертаються люди з подібними проблемами. Команда Руху «Справедливість» детально розбирається у кожній справі, консультуємо та допомагаємо у законний спосіб вирішити такі проблемні ситуації», — прокоментував ситуацію керівник Полтавської обласної  організації Руху       В. Наливайченка «Справедливість» Євгеній Мартосенко.

Полтавська команда Руху Наливайченка разом з юристами та громадськістю і надалі триматиме на контролі цю справу.