«В Україні необхідно посилити контррозвідку і боротьбу з тероризмом», — В. Наливайченко

Україні в рамках посилення національної безпеки необхідно рухатися по двох напрямах. Перше — це посилювати контррозвідку в Україні та професійно її розвивати. Друге – розпочати потужну, знову ж таки, професійну боротьбу з тероризмом. Про це лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко сказав в ефірі телеканалу NewsOne.

Професійно розвивати контррозвідку, пояснив Наливайченко, це якомога більше представників молодого покоління в цій структурі, їхнє сучасне навчання, в тому числі — й ІТ-технологіям.

«Не пістолет вже вирішує для контррозвідника його професіоналізм, а здатність зрозуміти проблему, зрозуміти загрозу, вибудувати оперативну комбінацію, витягнути інформацію і затримати, бажано на місці злочину, диверсанта або шпигуна вже на нашій території», — сказав лідер Руху «Справедливість».

Політик також підкреслив, що Україна страждає від глобальної загрози тероризму, в Україні тероризм — диверсійного характеру. «Боротьба з тероризмом — це друга функція, яку професійно треба розвивати в нашій країні, яка повинна належати СБУ, як антитерористичному центру, але з упором на бойові сили спеціальних операцій», — підкреслив він.