У Дніпрі презентували проект «Благополуччя нації — в кожному з нас!»

Безкоштовна освітня програма покликана психологічну освіченість всіх бажаючих.

Боротьба з корупцією українцями не припиняється ні на хвилину. Поки громадськість відстоює свої права в судах і на мітингах, психологи ведуть іншу боротьбу. На їхню думку, головна причина корупції, а також політичної інертності — це психологічна неосвіченість. «Адже криза не тільки політична і економічна. Вона також і духовна, — впевнена автор проекту «Благополуччя нації — в кожному з нас!» Оксана Назаренко. — Нам усім необхідно зараз замислитися «хто ми?», щоб зміни, які відбуваються в суспільстві, були позитивними».

Проект складається з чотирьох програм. Його головна мета — об’єднати суспільство за інтересами. Адже люди повинні підтримувати один одного в прагненні розвиватися, каже автор проекту Оксана Назаренко. Програми враховують інтереси всіх верств суспільства — дорослих, підлітків, їхніх батьків, а також тих, чиє життя через АТО розділилося на «до» і «після».

Громадсько-політичний рух «Справедливість» Валентина Наливайченка цілком і повністю підтримує проект. «Як представник молодого покоління, я розумію, що ми народилися в цій країні і нам же будувати наше майбутнє і майбутнє наших дітей. Нашу державу вбиває корупція, байдужість, небажання почати змінювати країну змінюючи себе, небажання зупинитися і відповісти на питання: а що я можу зробити? Сьогодні ми все ж зійшлися на тому, що матеріальна нестабільність не дає розвиватися духовності. Ми не можемо дати гідного виховання нашим дітям через постійну зайнятість. І забуваємо про головне: тільки внутрішньо вільна людина може бути щасливою. І цю проблему треба терміново вирішувати», — говорить заступник керівника громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Руслан Колєсніков. На його думку, подібні проекти потрібно виводити на всеукраїнський рівень.

«Тільки з сильними духом людьми можна побудувати таку ж сильну націю. А це — пріоритетне завдання громадсько-політичного руху «Справедливість». Ми хочемо почати з малого, — говорить керівник Дніпропетровської обласної організації громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість» Вячеслав Голенищев. — Тому що кожен, хто працює над собою, зміцнює свою силу духу і моральність, автоматично — покращує наше суспільство».

Діти і батьки, старше покоління, демобілізовані бійці АТО і члени їх сімей, — саме для них розроблений проект «Благополуччя нації — в кожному з нас!». Кожен бажаючий може записатися на цикл безкоштовних лекцій, дізнатися для себе багато цікавої інформації, навчитися працювати над собою і просто знайти друзів за інтересами. А головне, всім разом змінити нашу країну, зробити її краще вже сьогодні.