Кілька думок про затримання Саакашвілі та Банкову

5

Костянтин Бєдовой, керівник Київської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість»

Я, звісно, дуже перепрошую, але не треба змішувати мухи з котлетами. Для мене очевидно порушення закону про фінансування політичних партій. Сам факт отримання грошей Северіоном Донгадзе незаперечний і може бути доведений навіть у Високому суді Лондона. А ось вся історія з джерелом і призначенням цих коштів викликає великі сумніви.

Відповідно, звинувачення в підготовці державного перевороту і державній зраді, судячи з представлених доказів, абсолютно безпідставні. Навіть якщо доведуть факт контактів із Сергієм Курченком, то це заслуговує суворого морального осуду — та й годі. У всякому разі, в частині незаконного фінансування політичної партії «Рух Нових Сил».

Що ж стосується звинувачень у сприянні злочинної організації, то, якщо брати гроші — це сприяти, то мене сміливо можна заарештувати, оскільки я отримую пенсію від сьогоднішньої влади.

Якщо вся ця суєта не розрахована на швидку депортацію Міхеїла Саакашвілі в Грузії, то насмілюся припустити, що Банкова робить політичну кар’єру лідеру «РНС».