Україна має продовжити роботу з Туреччиною для повернення з Росії всіх українських в’язнів, — Наливайченко

Валентин Наливайченко

Валентин Наливайченко

«Турецький канал» може і має спрацювати на користь повернення додому наших людей. Це треба робити цілеспрямовано за підтримки партнерів, передусім США та Європейського Союзу. Так прокоментував повернення в Україну заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза і Ільмі Умерова лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

«Переконаний, що Україна має продовжити роботу з Туреччиною та її президентом Ерджепом Ердоганом для повернення з Росії всіх українських в’язнів сумління до нашого останнього героя», — наголосив політик.

Наливайченко зазначив, що завжди вірив і ніколи не сумнівався, що в’язні сумління будуть звільнені з російських тюрем. Треба не забувати ще про всі заручників, незалежно від їхньої національності, і зробити все можливе для їхнього звільнення.

«І Олег Сєнцов, і Олександр Кольченко, і Микола Карп’юк, і Станіслав Клих, і Павло Гриб, і всі-всі інші наші герої – наразі у цьому списку більше 136 прізвищ —  мають повернутися додому!» — вважає лідер Руху «Справедливість» на своїй сторінці у Фейсбук. https://www.facebook.com/nalyvaichenko.valentyn/videos/2068633930039273/