Наливайченко вимагає оприлюднити результати слідства по справі генерал-полковника РФ Кулішова

«Глава Прикордонної служби Російської Федерації Кулішов — ось кого треба карати за порушення кордону і агресію проти нас!», — написав він на своїй фейсбук-стрінці.

Лідер Руху «Справедливість», екс-голова СБУ Валентин Наливайченко повідомив, що ще у 2014 році слідство встановило, що генерал-полковник РФ Володимир Кулішов безпосередньо керував незаконним переміщенням російської важкої техніки, озброєння, військовослужбовців та найманців до України з Росії.

«У вирі подій останніх днів я пригадав літо 2014 року, коли мною, як головою СБУ, було ініційовано і розпочато розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 201 (контрабанда), ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) та ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) ККУ стосовно керівника Прикордонної служби РФ – першого заступника директора ФСБ РФ, випускника Київського інституту громадянської авіації Володимира Кулішова.

Слідство тоді встановило, що генерал-полковник країни-агресора безпосередньо керував незаконним переміщенням російської важкої техніки, озброєння, військовослужбовців та найманців до України з Росії», — повідомив Наливайченко.

Політик запевнив: розслідування було ретельним, скрупульозним і ще тривало, коли він залишив посаду керівника СБУ у червні 2015 року.

«У мене, у зв’язку з цим, виникли питання: де матеріали справи? Чи передані вони до суду? Яке рішення прийняв суд?» — звернувся до влади лідер Руху «Справедливість».

Також Наливайченко підтримав спецпредставника США в Україні Курта Волкера, який вчора публічно порадив президенту Порошенку не затримувати Михайла Саакашвілі, а «зосередитися на питаннях верховенства права та управління державою в умовах російської агресії».