Активісти Руху «Справедливість» у Бережанах налагоджують співпрацю з ОБСЄ

Основні питання, які обговорили активісти громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» в Бережанах (Тернопільська область) та представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні – безпека та соціальне забезпечення внутрішньо переміщених осіб.

За два роки АТО в Тернопільській області поселилися більше 2 500 мешканців Донбасу. «Тернопільщина пасе задніх у кількості переселенців. Пояснюють це тим, що рівень зарплат в нашому краї — чи не найнижчий в країні. Тому обирають цей регіон, здебільшого, через хорошу екологічну ситуацію. Зараз переселенці збираються в громадську організацію та хочуть створити список усіх людей. Це допоможе і в пошуку роботи, і взагалі для координації», — розповіла  спостерігачу зі Словаччини Мірославу Демку активістка Руху «Справедливість» Тетяна Садова, яка два роки тому переїхала в Бережани з Донецька.

Під час зустрічі також торкнулися питання реалізації в Бережанському районі адміністративно-територіальної реформи. Не все йде так, як хотілося б, проінформували спостерігачів активісти. Процес гальмує недосконалість законодавчої бази та непоінформованість учасників процесу. А це вже – прогалина центральної влади. Представники ОБСЄ запевнили, всі чаяння людей, які їм переказали члени Руху «Справедливість», та свої пропозиції щодо покращення ситуації, внесуть у свої звіти.