У влади нема плану дій з деокупації та відновлення територіальної цілісності України, – Наливайченко

Українська влада так і не розробила чіткого плану дій з деокупації та відновлення територіальної цілісності України.

Про це заявив народний депутат Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу “Еспресо”.

“Січень 20-го року. Донецька та Луганська області: обстріли продовжуються щодня, загинуло 14 військових, десятки людей отримали поранення. Минуло 45 днів після зустрічі Нормандської четвірки за участі президента Зеленського. Немає жодного плану – ні А, ні Б…”, – обурився він.

Наливайченко вважає, що стратегічною помилкою було підтверджувати виконання Мінських угод, а не Українського плану дій з відновлення миру.

“Як результат, ми отримали нові обстріли, смерті, поранених, біженців. Натомість, президенту необхідно було ініціювати створення Міжнародного економічного фонду допомоги Україні для відбудови Донбасу, для відновлення інфраструктури та допомоги людям, які постраждали від війни”, – переконаний політик.

Такі пропозиції, як нагадав Валентин Наливайченко,  були підготовлені разом з вченими, промисловцями, громадськими організаціями та направлені президенту ще 4 грудня минулого року.

“Найважливіше: українська влада так і не розробила чіткого плану дій з деокупації та відновлення територіальної цілісності України”, – підсумував політик.