“Допомогли і захистили! Люди мають нас знати і поважати за реальні дії”, — Наливайченко звернувся до своїх партійців

“Квиток Справедливості“ з рук лідера партії Валентина Наливайченка сьогодні отримали ще близько півсотні активістів та партнерів Руху “Справедливість”.

IMG_6510

Перший партквиток на Київщині отримала керівник апарату обласної організації Руху “Справедливість” Алла Збанацька.

“Я переконаний, що вся наша сила – це Ви! І наша сила в тому, що нас ставатиме більше. Те, що робите Ви, кожен із Вас, хто вже бореться за справедливість – набагато цінніше, ніж будь–які слова. Своїм прикладом ми вже показуємо, як має працювати державний механізм. Допомогли і захистили! Люди мають нас знати і поважати за реальні дії”, — звернувся лідер Руху Валентин Наливайченко до своїх партійців.

Керівництво Руху “Справедливість” довго думало відмовитись від партійної бюрократії. Але сам “квиток Справедливості” має бути у людини і з людиною, яка дійсно працює, яка готова захищати простого українця за покликом серця, наполягли партійці. Оскільки “Справедливість” – це громадсько-політичний рух, то було прийнято рішення партнерам Руху вручити спеціальні картки.

Партнером Руху “Справедливість” сьогодні офіційно став Олександр Марініч. Житель Бородянки говорить: саме від цієї команди отримав не пусті обіцянки, а реальну допомогу.

IMG_6615

“Уже разом ми плануємо довести до логічного завершення порушені нами кримінальні справи проти місцевих чиновників, щоб кожен отримав справедливу юридичну оцінку своїм протиправним діянням. Не сумніваюся, що ми дамо новий поштовх для рішучих дій у вирішенні важливого для Київщини питання недопущення розміщення шкідливого виробництва ПП «Індастріалбуд» в межах населеного пункту Бородянки,. Адже місцева влада та правоохоронні органи продовжують діяти всупереч інтересам громади”, — розповів керівника Формування з охорони громадського порядку і державного кордону Олександр Марініч.

Довго наважувався повертатися в політику Микола Чернявський з Ірпеня. Каже, зневірився у всіх і у всьому. І лише поява на політичному горизонті Наливайченка підштовхнула до такого кроку.

IMG_6544

“Я довго спостерігав за Наливайченком. І зрозумів: ось він – Український політик нових принципів. А після знайомства з командою Київської обласної організації — тоді ще ГО “Антикорупційний рух В. Наливайченка” – всі сумніви розвіялися. І я не те, що вірю, я точно знаю: наступний Президент України Валентин Наливайченко присягатиме на вірність Українському народу на Майдані”, — розповів свою історію пан Микола.

Захист простого українця, встановлення миру та повернення окупованих територій, нормальні умови для ведення малого та середнього бізнесу, зростання економіки та гідне життя для кожного – основні пріорітети, які перед собою ставить Руху “Справедливість”.

IMG_6479

 

“Кожному з Вас треба бути змінювати себе і змінювати країну. Прийшовши до влади, ми не всядемося в ті провладні крісла, просочені та прогнилі від корупції. Ми маємо їх викорчувати та показати всьому світу: принципово нову українську політику”, — зазначив Валентин Наливайченко, вручивши “квитки Справедливості”.