М. Лубківський про «Кремлівську доповідь»: Кільце навколо режиму Путіна стискається (відео)

У так званій «Кремлівській доповіді» поки що не всі прізвища, є поле для подальших дій. Це – дуже чіткий голосний сигнал для всіх, хто підтримує агресію Путіна щодо інших країн, негайно зупинитися, зазначив радник із міжнародних питань Руху «Справедливість», дипломат Маркіян Лубківський в ефірі каналу «112. Україна»

Україна, в свою чергу, має підтримати та допомогти США у розширенні міжнародної коаліції та її можливостей у боротьбі з російською агресією, наголосив він.

«Маємо розраховувати лише на себе у вирішенні наших питань. І звільнення окупованих територій – у наших руках. Маємо поважати міжнародну підтримку, але в даному випадку позиція саме України буде центральною. Тому українська влада має правильно розставити пріорітети. І пріорітетом номер один має стати наша чітка позиція і наші дії у відношенні до країни-агресора. Цим ми підсилимо наших партнерів і дамо їм можливість підсилити нашу ж власну підтримку», — зауважив Лубківський.
62_main
Ця «Кремлівська доповідь» сигнал і для нас. Україна має внутрішньо очиститися від корупції, провести дієві реформи, говорить дипломат. Бо якщо будемо й далі хворіти на ті проблеми, якими хворіємо зараз, то дуже ризикуємо випасти з поля зору США.

«Щодо самих санкцій, то ця ситуація нагадала мені 1999 рік, коли санкціями стискалося кільце навколо Слободана Милошевича у Югославії. Це – дуже серйозний крок США, який матиме найвідчутніші результати у порівнянні зі всіма іншими санкціями», — коментує появу «Кремлівської доповіді» дипломат.

Маркіян Лубківський упевнений, що Росія піде на переговори, деескалації конфлікту на Донбасі не буде. Окрім того, можливо, що через тиск санкціями США зможе добитися кращих позицій у питанні Резолюції Радбезу ООН щодо введення миротворчої місії на Донбасі.


Довідка: Мінфін США опублікував перелік політиків і олігархів, які мають зв’язки з Володимиром Путіним, яка стала продовженням закону про санкції, підписаного Дональдом Трампом у серпні 2017 року. У документі — 210 імен (114 високопосадовців і керівників держкомпаній та 96 олігархів).