Рух «Справедливість» пікетує Окружний адміністративний суд Києва

Вимагаємо гідну освіту для ветеранів АТО та їх дітей.

Десятки активістів громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість», волонтери та демобілізовані бійці АТО вийшли на пікет Окружного адмінсуду Києва. Сьогодні служителі Феміди мають розглянути позовну вимогу мешканця Чернігова Володимира Шинкаренка проти бездіяльності Кабінету міністрів України.

«Наш протест —  проти бездіяльності Кабміну. Був Кабмін Яценюка, зараз – Кабмін Гройсмана. Люди змінилися, а неповага до народу – як була, так і залишилася. Більше року минуло, однак ніхто так і не затвердив порядок та умови надання державної підтримки для здобуття освіти. Хоча Верховна рада зобовязала Кабмін це зробити», — заявив заступник керівника громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Руслан Колєсніков.

Держава має компенсувати учасникам бойових дій та їхнім дітям, дітям, які на Майдані та в зоні АТО втратили когось зі своїх батьків, дітям-переселенцям витрати на здобуття освіти у ВИШах та ПТУ.
Відповідний Закон України, прийнятий Радою, опублікований в газеті «Голос України» ще 5 червня минулого року.

«Кабмін настільки занятий, що так і не спромігся добросовісно та вчасно зробити свою основну роботу. Тому я, заручившись підтримкою однодумців, вирішив воювати з цією бюрократичною махіною тут — уже в тилу.  І разом ми змусимо знахабнілих чиновників не дерибанити бюджету, а вже нарешті працювати для людей!» — говорить позивач Володимир Шинкаренко.