Правоохоронні органи мають повернутися до співпраці з патріотичними організаціями (відео)

_IVA9970В. Наливайченко прокоментував інцидент на акціях 9 травня у Дніпрі.

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко переконаний, що правоохоронцям треба повернутися до тісної співпраці з патріотами. Про це він заявив в ефірі телеканалу «112. Україна».

Коментуючи події у Дніпрі, де «титушки» та поліція побили воїнів АТО, екс-голова СБУ закликав правоохоронців публічно відзвітувати, хто є замовником та організатором провокацій 9 травня.

«Відсутність покарання за злочини під час Революції Гідності відгукнулися вже 9 травня цього року трагічними подіями у Дніпрі, зухвалими і цинічними у Одесі, Харкові, Миколаєві та інших українських містах», — наголосив він.

Наливайченко підкреслив, що відсутність публічного трибуналу, публічного суду над Януковичем і його каральними органами призвели до трагедії і «шабашу у Дніпрі»: «Відсутність покарання силовиків з попередньої влади, які за потуранням влади цієї знов поховалися у силових органах і працюють там досі, ще призведе не дj однієї трагедії. Це підриває сильно і чутливо національну безпеку нашої держави. Найголовніше підриває довіру людей до правоохоронців», — зазначив лідер Руху «Справедливість».

На його переконання, події у Дніпрі можна було б уникнути, якби правоохоронні органи тісніше співпрацювали з патріотичними організаціями.