Напередодні виборів в Перечині спалили авто опозиційному кандидату

Наливайченко вимагає у правоохоронців публічного розслідування злочинів, скоєних проти активу його політсили

«Ми не припинимо боротьби, незважаючи на тиск!» — наголосив політик.

У ніч із 28 на 29 квітня, у місті Перечин (Закарпаття) спалили автомобіль марки Mazda 6, який належить активісту однієї з опозиційних партій Владиславу Паніну. Машина згоріла практично вщент.

У штабі кандидата цей інцидент пов’язують саме із виборчою кампанією та опозиційною діяльністю Владислава Паніна.

image

«Близько 2-гої години ночі мене розбудила бабуся і сказала, що у дворі горить моє авто. Коли я вибіг, то побачив, що палає заднє колесо. На місце приїхала поліція і пожежна інспекція. Зранку рятувальники знову приходили і сказали, є дві версії – це елекрозамикання проводки і підпал. До речі, машину поліція вже забрала з місця події. І для мене це теж трохи дивно виглядає. Ми з командою регулярно оприлюднюємо як теперішньою владою розкрадаються кошти. Лише напередодні оприлюднили «тендерну оборуку» місцевої влади».

Також до активістів почала поступати інформація, що районом їздять люди з кейсами і заходять до виборців. До них підходили наші прихильники — колишні бійці АТО — і попередили, що вони стежать за ними і за факти підкупу доведеться відповідати. «У результаті, через кілька днів у мене горить авто, а у правоохоронців основна версія – замикання електропроводки? Нічого собі співпадіння…».

imageimage

Голова Закарпатської обласної організації політсили Володимир Чубірко, якому, до слова, у 2016 році також спалили авто, стверджує, що їхні політичні опоненти просто не витримують конкуренції і вдаються до відверто кримінальних дій.

«Сталося те, про що ми говорили впродовж усієї цієї передвиборчої кампанії: стара система так просто не здасться. Судячи з усього, в когось-таки не витримали нерви. Але у перечинців є шанс поставити крапку в цьому неподобстві», — каже Володимир Чубірко.

Лідер політсили Валентин Наливайченко, у свою чергу, звернувся до правоохоронних органів: «Вимагаю публічного розслідування, встановлення виконавців і замовників цього та всіх інших злочинів, а також справедливого покарання винних!
Це — далеко не перший випадок, коли нашим активістам нищать майно, розгортають проти них та проти нашого громадсько-політичного руху брудні інформаційні кампанії, погрожують та застосовують фізичну силу!» — наголосив він!