«Тиск громадськості на владу має бути продовжено!», — заява Руху «Справедливість»

Рух «Справедливість» взяв до уваги рішення Ради національної безпеки і оборони України припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення в зоні АТО, прийняте під тиском активістів на сьогоднішньому екстреному засіданні. Однак серйозність цих намірів побачимо після того, як це рішення підпише Петро Порошенко. Тож, тиск громадськості на владу має бути продовжено!

Ми засуджуємо, що найвищі державні інституції почали приймати це рішення тільки на 59 день блокади, побивши активістів, ветеранів АТО та демонтувавши два редути. Влада мала б це зробити ще три роки тому, коли країна-агресор — Російська Федерація – ввела на Донбас свою армію. Натомість, чиновники закривали очі на контрабанду в зоні АТО, а подекуди – і «кришуючи» її. І лише активні дії людей змусили правлячу верхівку почати вирішувати цю ганебну для країни, в якій іде війна, ситуацію.

Лідер, Секретаріат та актив Руху «Справедливість» наголошує: маємо продовжити тиск на владу також і тому, що одна з головних умов торгівельної блокади залишилася без уваги влади, — у рішенні РНБО ані слова про заручників, багато з яких у полоні терористів ще від часів Іловайського котла. Нагадаємо, що саме з вимоги повернути українських полонених і починалася блокада.

Ми впевнені, що заводи самі повернуться, коли українські військові звільнять від терористів та російської армії тимчасово окуповані райони Донбасу. А от людей на рідну землю, до родин, які, нагадаємо, приїжджали на редути, маємо змусити владу повернути негайно!