Мешканці с. Лихолітки вимагають витратити гроші, виділенні на ремонт дитсадка, за призначенням, а не на потреби місцевих чиновників

Аби відстояти права своїх дітей та онуків, люди згуртувалися та звернулися за допомогою до Руху В. Наливайченка «Справедливість».

На сільські збори мешканці Лихоліток запросили керівника Козелецької селищної організації Руху «Справедливість» Андрій Пищолка. Окрім питання коштів, виділених на ремонт дитячого садочку, люди занепокоєні й тим, що місцева влада збирається закрити сільську школу.

«На зібрання також запросили голову Козелецької райдержадміністрації Володимира Шведа, Козелецького селищного голову Олену Дмитренко, її заступника та начальника відділу освіти районної державної адміністрації. Влада всіляко запевняла людей, що закриття школи не буде, а планують лише реформувати — з 9-тирічки на початкову школу (5-тирічку). А частину приміщень школи відати для дитячого садочку, бо він у аварійному стані і сенсу його ремонтувати немає», — розповіла керівник Чернігівської обласної організації Руху «Справедливість» Оксана Голубова, яка взяла це питання на особистий контроль.

Люди не готові на компроміси: їм потрібен і садок, і школа. Тож на зібранні говорилося про можливість залишити все без змін до наступного року, а спортзал школи, який знаходься серед приміщень дитсадочку, передати у користування дошкільному закладу. Представники Козелецької селищної організації Руху «Справедливість», уважно вислухавши проблеми і думки мешканців села, відвідали садок, залишили людям свої контактні дані для постійного зв’язку.

Загалом, проблеми з дитячими садками, як у селищі Козелець, так і в селах, що входять до Козелецької ОТГ, потребують якомога швидшого вирішення, вони стосуються найдорожчого — наших дітей, тому ці питання турбують людей, зауважила Оксана Голубова. Не є винятком і дитячий садок Лихоліток. Це справді дуже маленьке, старе приміщення, без ремонту, внутрішньої теплої вбиральні – також немає.

«Селянам пообіцяли, що 35 тисяч гривень будуть направлені держадміністрацією у Ліхолітки. Завідуюча садочком та місцеві жителі хочуть, щоб ці гроші були використані саме на облаштування внутрішньої теплої вбиральні у садочку. Бо мешканці села занепокоєні, що сільський голова Лихоліток може використати ці гроші не на потреби садочку, а за іншим призначенням», – коментує керівник Козелецької місцевої організації Руху «Справедливість» Андрій Пищолка. Тому актив Чернівецької обласної організації Руху «Справедливість» закликає громадськість та місцеві ЗМІ також взяти це питання на контроль.