Наливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Головне завдання для України сьогодні – це створення міжнародної коаліції на чолі зі США проти російської агресії. Таку думку в інтерв’ю телеканалу NewsOne висловив лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

За його словами, це мало стати одним з основних питань під час візиту президента Петра Порошенка до Вашингтону. «Добитися від президента США підтримки, щоб така коаліція була створена, щоб були запроваджені серйозні санкції проти агресора, поки російські війська не будуть виведені з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та з окупованого Криму», — зазначив лідер руху «Справедливість».

Однак, на його думку, зустріч президентів США та України не принесла вагомих результатів. «Що сказав Білий Дім після зустрічі президентів США та України? Тринадцять слів. 13 слів – це замало… Нам потрібні рішення», — зауважив він.

Наливайченко наголосив на важливості для України візиту Дональда Трампа до Польщі на початку липня. За його словами, там зберуться керівники країн Східної, Південно- і Північно-Східної Європи для участі у саміті Міжмор’я (Адріатика-Балтика-Чорне море).

«Це сучасне об’єднання, започатковане з ініціативи польського президента, має на меті створити ланцюг безпеки і простір вільної торгівлі, вільного пересування людей. Це дуже важливо для України, щоб наш президент там був», — сказав він.

Наливайченко переконаний, що 21 століття – це час політичних об’єднань та політичних союзів. «І саме так більшість країн вирішують економічні питання і питання національної безпеки», — наголосив лідер руху «Справедливість».