Наливайченко: наша нацбезпека — в рамках колективного оборонного Альянсу

Екс-голова СБУ роз’яснив слова генсека НАТО.

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко роз’яснив слова генерального секретаря НАТО Йенса Столтенберга щодо України та її можливого членства в Альянсі.

«Генсек НАТО зробив у бік України серйозний дипломатичний посил. Його можна розтлумачити так: якщо Україна готова, то і ми готові розглянути ваше членство в НАТО. Для мене дуже важливо, аби ми не забарилися, не згаяли цей час»,- наголосив він в ефірі телеканалу Україна.

Колишній очільник СБУ підкреслив, що нещодавня зустріч президента США Дональда Трампа і генсека НАТО Йенса Столтенберга одразу після візиту держсекретаря Тіллерсена до Москви, не є випадковою. США підкреслюють, що не вважають НАТО застарілою організацією і обіцяють усіляку підтримку її членам в рамках колективної безпеки.

Наливайченко підкреслив, що для України дуже важливо не згаяти час. На його переконання, наступним зовнішньополітичним кроком в інтересах нацбезпеки має стати заявка на членство в ЄС та НАТО.

«На підготовку заявки до членства потрібні години. Тим більше, що три роки агресії з боку РФ зміцнили обороноздатність України і можуть вважатися нашою підготовкою до такого членства. Наша територіальна цілісність, наші національні безпекові інтереси лежать в рамках колективного оборонного Альянсу», — наголосив лідер руху «Справедливість».