Володимир Чубірко очолив Закарпатську обласну організацію партії «Громадсько-політичний рух В. Наливайченка «Справедливість»

19 серпня в Ужгороді відбулася установча партконференція Закарпатської обласної організації громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість». Делегати з’їхалися з усіх районів Закарпаття, вони й сформують кістяк політичної партії у нашому краї. Очолить команду Наливайченка на Закарпатті відомий політичний та громадський діяч, екс-головуш Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко. Цю кандидатуру учасники конференції підтримали одноголосно.

image

image

«Громадсько-політичний рух Наливайченка «Справедливість» — партія молода. Партія, що об’єднала людей, яким набридло спостерігати за тим, що робиться у нашій державі. Наша мета проста – навести порядок у країні. Поки ми в опозиції – маємо змусити владу працювати на державу, на громаду. Адже нині керівники країни взагалі нічого не роблять, тільки вирішують свої особисті питання. Будемо починати з того, де нині недопрацьовує влада. Погодьтесь, не може в аграрній державі гречка коштувати 40 гривень. Це — не нормально. Це простий приклад, що показує: влада не виконує ті функції, котрі на неї поклав народ, — сказав Володимир Чубірко. – Бачимо, що довіру людей, які були на Майдані, довіру хлопців, які нині воюють на Сході України влада не виправдовує. І нічого не робить для того, щоб завершити війну, стабілізувати життя, розвивати промисловість. НАБУ бореться з Генпрокуратурою і навпаки. Це головне завдання нашої держави? Ми створили нову поліцію, яка не функціональна. Це нагадує якийсь дурний сон. Тому ми, маючи політичний досвід, готові взяти на себе відповідальність і боротися за те, щоб в Україні був порядок. Ми будемо працювати на усіх напрямках: від сільської ради до Верховної».

image

Заступник керівника політичної партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість» Руслан Колєсніков наголосив, що вже незабаром на Закарпатті зареєструють і районні осередки. Сьогодні ж заклали фундамент змін в області. «У мене почесна місія – бути присутнім на першій установчій конференції Закарпатської обласної організації нашої партії.

image

Для нас є принциповим представництво партії в усіх областях. Ми свого часу об’єдналися як громадська організація «Антикорупційний Рух» і тиснули на владу силами громадськості. Створили національний проект «Армія Гідності» для допомоги бійцям АТО. За короткий період часу створився потужний національний рух і ми вирішили, що маємо взяти на себе відповідальність і йти в політику, — зазначив Руслан Колєсніков. – Наші засади — Справедливість, Чесність та Відповідальність. Ми вже зараз разом із нашими партнерами, заручившись підтримкою професіоналів, пишемо законопроекти. Вони — і стосовно реформування, і щодо створення робочих місць».

image

Уже найближчим часом на Закарпатті буде представлена команда реформаторів, досвідчених політиків та менеджерів, яких об’єднає партія «Громадсько-політичних руху Валентина Наливайченка «Справедливість».