Наливайченко: «Судочинство й правосуддя стануть доступними для наших громадян!»

Щодня на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат в Президенти України Валентин Наливайченко відповідатиме на запитання, що ставлять йому в соцмережах.

Ми постійно отримуємо інформацію, що до Верховного суду проходять корумповані судді, які скомпрометували себе, зокрема, судом над Автомайданом. І вони проходять до суду. Подібна історія з Антикорупційним судом. Як досягти того, щоб суди були чесними, щоб прийшли люди з незаплямованою репутацією?

Я вважаю і наполягаю, що після президентських виборів ми маємо жорстко переглянути і запросити до конкурсних комісій людей з-за кордону, міжнародних експертів, українських правозахисників, відомих у світі спеціальних антикорупційних прокурорів. І саме з цих комісій розпочнемо прозорі конкурси для заповнення посад, зокрема і в Антикорупційному суді. Набрати людей, які ніколи не були зав’язані ані в корупції, ані в переслідуванні учасників Революції гідності, ані в інших злочинах.

Я вважаю, що міжнародні експерти в комісіях і прозорі конкурси на посади в судах – і у Верховному, і в Антикорупційному – нам потрібні для очищення саме судової гілки влади, щоб судді, які з’являться на посадах, були справді новими, справді незалежними і не задіяними в корупції. Для цього усі п’ять років не вистачало одного — не було політичної волі у президента країни. Ось я йду в президенти, щоб це зробити так, щоб судочинство і правосуддя нарешті були доступні для громадян країни.

Ви маєте можливість поставити свої запитання Валентину Наливайченку в його соцмережах:
Facebook — @Nalyvaichenko.valentyn
Instagram – nalyvaichenkovalentyn
Telegram — https://t.me/nalyvaichenko