Лубківський: «Якщо у нас немає есмінців з ядерними боєголовками, може, годі посилати на вірну загибель наші катери?»

У зв’язку з останніми подіями в Азовському морі треба менше кричати, а більше думати, що робити.

Про це заявив радник Руху «Справедливість» із міжнародних питань, Надзвичайний і Повноважний Посол України Маркіян Лубківський на власній сторінці у Facebook

Ситуація, як на мене, є вкрай тривожною. Вона продемонструвала не лише нашу вразливість перед агресивними діями Російської Федерації, але й вразливість всього міжнародного права, міжнародної безпеки. Росія не зупиниться.

Але істерити не треба. Україні настав час спокійно розірвати дипломатичні і будь-які інші стосунки з Російською Федерацією.

Треба терміново розпочати консультації з країнами-гарантами безпеки України в рамках Будапештського меморандуму, як це й передбачено статтею 6 цього документу.

Мають бути негайно проведені консультації з США, Великою Британією, керівництвом ЄС та НАТО. Уже зрозуміло, що далі так продовжуватися не може.

Переконаний, що Україна має наполегливо добиватися членства в НАТО, бо інакше нас розчавлять.

І, звичайно, треба регулярно інформувати громадян України про те, що відбувається насправді і що робить керівництво України у зв’язку з актом агресії Російської Федерації.

Ну і останнє. Якщо у нас немає есмінців з ядерними боєголовками, може, вистачить посилати на вірну загибель наші катери, які втрачають «плотики»?

Маркіян Лубківський