Валентин Наливайченко представив у Кропивницькому план відновлення миру

5E158549-B9D4-4D78-99BA-7B30F891C73EСьогодні, 1 листопада, у рамках національного туру Валентин Наливайченко разом із командою Руху «Справедливість» завітали до Кропивницького, щоб представити свій план дій для відновлення миру, знищення корупції та відродження економіки.

Графік, як завжди, дуже насичений. Зустрічі з активістами, інтерв`ю місцевим ЗМІ, презентація плану відновлення миру й обговорення національного плану дій із представниками громадянського суспільства.

Звісно, кропивничани ставили багато болючих для всіх українців запитань: про підвищення тарифів на газопостачання, корупцію, економіку та війну.

Маємо чітку відповідь на ці запитання: національний план дій, який спрямований на відновлення миру і зміцнення держави зсередини.

«Відновити мир у нашій країні – це найголовніше. Я мушу доторкнутися до найболючішого. Слід згадати, що 161 воїн із Кіровоградщини загинув на війні. Саме тому план відновлення миру – це серйозний національний план дій, сконцентрований на трьох ключових питаннях: запуску української економіки, посиленні обороноздатності й гарантування безпеки кожного українця», – наголошує лідер «Справедливості».

Валентин Наливайченко, представив комплекс питань, який треба підняти на державний рівень.

Насамкінець, осередок Руху “Справедливість” у Кропивницькому вже активно завершує формування команди, а тому наразі запрошуємо кропивничан до співпраці з нашим громадсько-політичним рухом.

Разом ми змінимо все!