Як працюють депутати «Справедливості» на Черкащині

photo_2018-10-01_14-03-03Довіра людей до політичного діяча та політичної сили зокрема виражається у їх виборі. Показовими були вибори ОТГ 2017 року на Черкащині. Вони продемонстрували, що люди з гордістю виявляють свою підтримку Валентину Наливайченко та новій, молодій команді Руху «Справедливість». У всіх ОТГ, де у виборах брав участь Рух «Справедливість», тепер на благо громади працюють депутати Руху у міських та сільських громадах.

Уманський район

Один в полі воїн! І це доводить депутат «Справедливості» Тетяна Фесенець — єдина жінка-депутат в Паланській сільській раді, яка представляє Рух «Справедливість». Практично щоденно вона вирішує десятки звернень місцевих жителів. І ті не нарікають, що їх проблеми депутат відклала в «довгий ящик». Жителів Паланської громади здебільшого цікавлять пенсійні та земельні питання: вирішити проблеми з призначенням пенсій, надбавок, виплат, а також як зробити приватизацію земельної ділянки і які є можливості, щоб отримати землю у користування. Тетяна Фесенець долучає спеціалістів з пенсійного та земельного фондів, аби допомогти людям розібратися в законах України, оформити та подати вірно документи, дати раду в неоднозначних, спірних питаннях.

Чорнобаївський район

В Іркліївській сільській раді працюють два депутати від Руху «Справедливість» — люди, яких поважає громада за їх принципи і діяльність. Світлана Кучман — директор Скородистицької загальноосвітньої школи та Юрій Рамазанов — тренер-викладач Чорнобаївської спортивної школи «Колос». Нещодавно разом з іншими депутатами сільської ради вони зробили велику справу — відстояли права людей на землю. Ідеться про територію поблизу річки Солонці, яку хотіли забрати у приватне володіння орендарі. Нині земля залишається у користуванні жителів району.

А серед поточних питань благоустрою, які вирішили депутати — відновлення освітлення вулиць, поточний ремонт доріг, але найбільш проблемним протягом довгого часу залишалось питання вивозу сміття. Вулиці сіл потопали від сміттєвих відходів, які просто нікому було вивезти. Наразі сміття у с. Скородистик та інших селах громади вивозиться централізовано і вчасно.

Крім того, у межах своїх повноважень депутат Юрій Рамазанов опікується дітьми, які живуть у ритмі спорту. Депутат Руху «Справедливість» вболіває за те, аби діти мали доступ до занять спортом: чи то дзюдо, чи то художня гімнастика. Громада, попри велику кількість дитячих спортивних секцій, мала лише одну спортивну залу у школі. Відтепер освітній заклад, за сприяння депутата, матиме ще одну залу, аби спортивного простору вистачило на всіх.

Справедливість — є і буде!

photo_2018-10-01_14-03-01