Окрім лікарів і медикаментів ПДМШ везе на схід України «духовну їжу»

Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. М. Пирогова відправив на схід України книги, зібрані небайдужими киянами. Книги  медики-добровольці 35-ї цивільної ротації доставлять до бібліотеки Центральної райлікарні у Станиці Луганській.

«Особливістю цієї ротації є те, що ми повеземо не тільки лікарів і медикаменти, але й, так би мовити, «духовну їжу» – українські книги», – прокоментував подію президент ПДМШ Геннідій Друзенко.

фото книги ПДМШ

Книги медикам передав лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко. Він розповів, що ініціатором акції «Збери книги до лікарень на передовій» стала киянка Людмила Яременко, яка через Facebook звернулася особисто до нього і попросила передати на Донбас її власну бібліотеку. До акції долучилися й інші люди, а також газета «День», журналісти якої передали книги власного виробництва і «свіжі» випуски газети.

_DSC7353

Звертаючись до журналістів, лідер Руху «Справедливість» наголосив: «На Донбас треба передавати українське слово, український світ, але сучасний, незалежний і справді цікавий. Ми зверталися до командирів бригад – молодих, сучасних українських офіцерів, і вони пообіцяли: бібліотеки, які поступово створюватимуться у військових частинах за допомогою таких людей, як Людмила Яременко та Євген Марчук, будуть доступні і для українців, які проживають на вже звільнених територіях».