Рейтинг довіри українців до Наливайченка стабільно зростає — соцдослідження

Зараз при наявності у лідера Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка найменшого показника негативних оцінок (60%) і потенційного рейтингу (2-3%), його приріст рейтингу можливий до 15%. Такі дані соцопитування, проведеного кампанією GFK Україна.

Жоден з українських політиків, які можливо будуть брати участь у президентській кампанії, не мають такого значного ресурсу зростання рейтингу.

1516989017-5233

Ці цифри підтверджують і дані  «Рейтингу Славетної України»,  згідно яких лідер Руху «Справедливість» посів друге місце у рейтингу симпатій користувачів соціальних мереж серед політиків, які ніколи не очолювали владу, але кого люди воліли б бачити своїм президентом. Наливайченко обійшовши Віталія Скоцика (лідер «Аграрної партії») та Сергія Таруту (лідер партії «Основа»). Перше місце – у Святослава Вакарчука.

Позитивну динаміку рейтингу Наливайченка підтверджують і політологи Олексій Голобуцький та Віталій Бала. На підсумковій прес-конференції в ІА УНІАН Голообуцький зауважив: «… в цього політика є великі шанси, головне – правильне позиціонування та бажання, бачення майбутнього України».

Згідно з опитуванням громадської думки, проведеного кампанією GFK Україна, баланс довіри і недовіри до політиків наразі наступний:

  •  президент Петро ​​Порошенко — 15 і 74% відповідно;
  •  прем’єр-міністр Володимир Гройсман — 16 і 74%;
  •  лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко — 12 і 60%;
  •  лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко — 20 і 69% ;
  • лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок — 13 і 73%.