Всеукраїнська акція «Вимагаємо Справедливості!» набирає обертів

Запоріжжя акціяНа площі Фестивальній біля Запорізької ОДА обласна організація Руху В. Наливайченка «Справедливість» розвернула наметове містечко. До Всеукраїнської акції «Вимагаємо Справедливості» також доєдналися Полтавщина та Сумський регіон.

Головна мета акції — привернути увагу громадськості та активізувати спільні зусилля проти корупційних та офшорних схем наших можновладців та, зокрема, президента Порошенка.

Зібравши підписи на підтримку продовження розслідувань офшорних схем провладних корупціонері, керівник Запорізької обласної організації Руху В. наливайченка «Справедливість» Дмитро Іванов заявив: «Справедливість» підтримує громадян у праві на справедливе та чесне керівництво та зробить усе можливе для розкриття злочинів і притягнення до кримінальної відповідальності корупційних олігархів!».

Поспілкувався із громадянами щодо нагальних проблем у місті і керівник Запорізької міської організації Руху Костянтин Бєлов. Він закликав до спільної боротьби разом із активістами та волонтерами Руху «Справедливість».

Запоріжжя акція 1 Запоріжжя акція 2

Звернулися активісти Руху Наливайченка і до мешканців Полтавщини. Ігор Головатий закликає своїх земляків разом змусити владу повернути вкрадене в Україну та боротися проти такого ганебного явище, як корупція, яка є причиною збіднілості кожного українця.

Збирають підписи до президента з вимогою повернути виведене в офшори і на Сумщині. В Конотопі намет Справедливості знаходиться бялі центрального фонтану, що на Площі Миру. В обласному центрі волонтери Руху чекають на кожного небайдужого теж у серці міста.