До слухняних дітей Святий Миколай прийшов разом із рівненською командою Руху «Справедливість»

Два братики і сестричка – Денис, Миколка та Марійка Ведлери, які ростуть без батьків і перебувають під опікою бабусі Валентини Антонівни, загадали для Миколая бажання про письмовий стіл. Миколай почув і геть зовсім тихенько висловлену мрію про новий комп’ютер. Але помічники Святого Миколая не сподівалися, що її можна буде виконати, тому й не обнадіювали дітей. Проте цьогорічний благодійний випуск газети «Сьомий день» від міського тижневика Рівного “7 днів”, що покликаний був зібрати кошти для родини, став продаватися так активно, що буквально за декілька днів стало зрозуміло: комп’ютер може стати реальністю.

На заклик редакції про допомогу відгукнувся інтернет-магазин, який презентував новенький функціональний письмовий стіл, на якому троє школярів без проблем зможуть розмістити свої зошити та підручники. Він обійшовся помічникам Миколая дешевше, ніж вони сподівалися. Окрім того, працівники магазину доставили до місця призначення і зібрали дітям стіл безкоштовно. Марійці також презентували ще й комп’ютерний стілець, який гарно вписався в ансамбль із письмовим столом. Дівчинка каже, що давно мріяла про такий зручний і яскравий стілець.

Миколай Рівне 7

Ну а після мебльовиків до дітей вирушила ще одна «святомиколаївська бригада» у складі редактора інтернет-версії газети Ніли Вовчик, головного бухгалтера і голови профспілкової організації Світлани Пікули та благодійника, відомого підприємця, керівника Рівненської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість» Анатолія Сидорука, який побив рекорд нашого цьогорічного благодійного випуску.

Він викупив 1 500 тисячі примірників газети з умовою, що ці кошти підуть саме на ноутбук для дітей. Адже благодійник добре розуміє: в навчанні сучасним школярам без комп’ютера не обійтись.

Більше того, за дорученням мецената, викуплену ним частину тиражу розклали у поштові скриньки багатьох рівненських багатоповерхівок. Отже, півтори тисячі рівненських сімей отримали у подарунок від нього цікаву газету. Ну а для дітей Анатолій Володимирович вибрав сучасний ноутбук і подбав про встановлення на ньому всіх необхідних для роботи програм, аби діти одразу змогли за ним працювати.

Миколай Рівне 4

Отримавши такий коштовний подарунок, а також пакунки із солодощами від благодійника та працівників газети, Ведлери спочатку зніяковіли. Та вже зовсім скоро почали розповідати нам про своє життя, навчання, відпочинок, про своїх домашніх тварин, про те, ким хочуть стати, коли виростуть.

Виконавши приємну «святомиколаївську» місію, журналісти «7 днів» повертались від сім’ї Ведлерів на роботу і дорогою розпитували в Анатолія Сидорука про те, що спонукало його купити так багато газет і фактично одноосібно оплатити дітям такий коштовний подарунок.

Миколай Рівне 8

Керівник Рівненської обласної організації Руху «Справедливість» зауважив, що його дуже зворушила розповідь про цих діток у газеті  і він одразу вирішив свій благодійний внесок адресувати саме на подарунок для них. Адже турбота про дітей для нього – свята буденна справа. Вже 20 років Анатолій Сидорук опікується одним із інтернатів, а з деякими випускниками цього закладу підтримує стосунки і допомагає їм у житті не один рік. Познайомившись із Денисом, Миколкою та Марійкою, Анатолій Володимирович переконався: подарунок потрапив за правильною адресою.

Миколай Рівне 2

За матеріалами газети “7 днів”