Наливайченко киянам про атаку на антикорупційні органи (відео)

Що відбувається з новоствореними антикорупційними органими в країні, зокрема НАБУ, питали прості кияни Валентина Наливайченка біля наметового табору під ВР. Люди хочуть знати, чому відбувається атака на антикорупційні органи, чи законні дії Генпрокуратури?

Валентин Наливайченко роз’яснив, що атакою на Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (САП), грубим втручанням у роботу Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), зволіканням із створенням Антикорупційного суду корумпована влада повністю і остаточно підірвала довіру до неї, втратила міжнародну підтримку і поставила під загрозу всю зовнішню допомогу Україні.

“Це незаконна діяльність і перешкоджання роботі НАБУ,САП та НАЗК робиться з однією метою – не дати розслідувати злочини корумпованої влади. Атаки призупинили лише через тиск міжнародних партнерів. Межвідомчі війни триватимуть і надалі, поки в країні не буде створено Антикорупійний суд. Ми мерзнемо тут під Верховню радою з вами разом за це. Без очищення влади – жодних позитивних змін в країні не відбудеться”, — зазначив лідер Руху “Справедливість”.